SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jakie kupić odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 307
Siema. Mam 14lat ćwicze ok 16-17 miesięcy. Mógłby mi ktoś doradzić jakie odżywki byłyby dla mnie najlepsze abym przybrał jak nawięcej na masie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
polecam odzywki typu kurczak,jajka,ser,ryby,ryz,makaron,ziemniaki,kasza no chyba ze chcesz zrobic z siebie koxa to wolowina.. ja w twoim wieku szukalem golych cyckow dziewczyn a nie supli :]

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
odzywki to zarcie w proszku

pomysl czy jest sens placic 80zl za kg piersi z kurczaka?

albo 20zl za 1 kg ryzu?

dopnij diete na wyzszy poziom i bedzie bdb

choc jak na moje to za wczesnie zaczales

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 307
no ale ja nie mam bogatej diety i chciałbym ją uzupełnić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
jezeli nie masz bogatej diety to postaraj sie zeby byla bogata..nie jest to 'cos' trudnego..wystarczy ze troche poczytasz np w dziale odzywianie i pozniej sam wyciagniesz wnioski.. za zamienniki posilkow sie na razie nie bierz.. takie moje zdanie!

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9436
moim zdaniem powinienes grac w pilke na boisku a nie faszerowac sie suplami

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2430
Jak nie mozesz wzbogacić tej twojej diety to kup sobie mass xxl i po sprawie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc - masa

Następny temat

drugi cykl do 200 zl poradzcie

electro
Polecane artykuły