SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki kupić ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32


1)
2) 15 lat
3) 66kg/172cm
4) 10 miesiecy w tym 2 miesiące intensywnego treningu wcześniej się troszke obijałem efekty są nieco większe niż na tym zdjęciu
5) siła / masa
6)do 200 - 300 zł

Odżywki najlepiej na masę siłę (kreatyna czy coś w tym rodzaju ) bardzo proszę o szybką odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
dodam iż staram się jeść więcej białka i węglowodanów pije surowe jajko raz na 2 dni po każdym treningu na kolacje twaróg z warzywami banana lub inny owoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
ułóż sobie na początku dietę i trening, odżywki na razie są zbędne, za młody jesteś i za mały staż masz, a jajek nie jemy surowych!

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
w tym wieku zbedne.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
a czemu nie surowych ? jakieś problemy mogę mieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
a i prosiłbym jeszcze o jak najszybsze rozpatrzenie tego tematu nie mogę długo czekać na odpowiedź poza tym nie wiem czy umieściłem to w odpowiednim mu dziale
https://www.sfd.pl/Nie_Moge_wyprostować_ręki_w_łokciu-t663856.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
chodzi o salmonello
https://www.sfd.pl/picie_surowych_jajek-t401314.html

po za tym zapraszamy do działu odżywianie, dowiesz się np ,że banan na noc to zły pomysł




Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-11-02 19:02:17

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-11-02 19:02:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U.. jak ćwiczysz 10 miesięcy i takie efekty do dieta musi naprawde kuleć. Poza tym odpuść to picie jajek,. Lepiej sobie zrób jajecznicę czy coś. A jak bardzo chcesz wydać kase możesz dokupić Gainera tylko nie szamaj go jak piszą ale wtedy kiedy nie masz co zjeść konkretnego ;)


Ja tam piłem koktajle z 4 jajek niegdyż ale je wyparzałem chociaż to i tak nie ma sensu :)

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2010-11-02 19:06:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
DIETA!!!! ZACZNIJ OD PODSTAW!!!! suple nie dla Ciebie jeszcze przez dlugi czas. A pomijajac salmonelle, to jedzenie surowych jajek jest bez sensu ze wzgledu na ich gorsza przyswajalnosc w porownaniu do jaj poddanych obrobce termicznej.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

usp labs

Następny temat

laczenie bialka i spalacza

WHEY premium