Witam,
Mam do Was prośbe doradżcie mi jaką kreatyne sobie kupić.
Mój cel to masa szczególnie teraz przed latem chce na siebie trochę wrzucić i jakoś wyglądać;)
Nie gra roli cena choć max to 100zł ale myśle że za to coś kupie mój staż to pół roku. I nie chodzi o kreatyne jakąś słabszą na początek tylko o taką która da dobre efekty.
Co proponujecie?
Co wam pomogło?
Z góry dziękuje;)
Mam do Was prośbe doradżcie mi jaką kreatyne sobie kupić.
Mój cel to masa szczególnie teraz przed latem chce na siebie trochę wrzucić i jakoś wyglądać;)
Nie gra roli cena choć max to 100zł ale myśle że za to coś kupie mój staż to pół roku. I nie chodzi o kreatyne jakąś słabszą na początek tylko o taką która da dobre efekty.
Co proponujecie?
Co wam pomogło?
Z góry dziękuje;)
www.ekasa.bnx.pl Zapraszam na moją stronę
Krzysztof Piekarz