witam.jestem poczatkujacy w tym wszystkim.mam 176cm waga 69-70 kg chciałbym przybrac troszke na masie poszerzyc klatke, bicepsy itd mam do dyspozycji atlas w siłowni szkolnej ale nie wiem jak mam cwiczyc jaki plan treningowy ?chce cwiczyc 3 dni w tyg bo taka mozliwosc. prosiłbym o rade jakie cwiczenia na tym sperzecie w kazdy dzien te same? obejsc mam cały atlas? z góry dziekuje i przepraszam za ta ciemnote w tej dziedzinie
KriS
Krzysztof Piekarz