nie mam hajsu zeby wystarczylo mi na produkty na dietke ... Ile to kasy trzeba ;p chdozi o to zeby jesc normalnie jak zawsze (tylko malo w codziennym jedzeniu bialka wlasnie) +dodac wlasnie troche bialka... bo do teraz to spozywam dziennie podliczajac max moze 40g bialka? to jest 0,5/1kg ... wiec lipa dlatego w czasie cyklu do normalnego jedzonka chcialbym dodac troche bialka.. kumacie?
Elo elo xD !
??
