SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna i coś jeszcze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4768
zamierzam brać kreatynę ale samą to niebardzo doradzicie co będzie lepsze do kreatyny .białko80% czy bcaa a może. mAM 173 WZROSTU I 81 kg wagi i trzoszkę tłuszczyku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Jaki jest cel? Bialko to zarcie w proszku wiec jesli masz dziury w diecie to mozesz kupic.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9022
J/W Białko,jak masz Braki w Diecie,ale jest ona wogóle u Ciebie??

Bcaa jak najbardziej przed i po treningu ja Polecam,jako Antykatabolik.

A co do Kreatyny to może Dextroza,lecz sam osobiście polecam 40-50gram Carbo po treningu razem z Kreatyną javascript: test('');
javascript: test('');

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Po co carbo jesli ma tluszczyk?

Satnowczo odradzam.

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2008-04-03 19:22:41

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4768
moim celem jest masa i siła. białka nigdy nie za wiele
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Jesli nie to uzupelnij sobie diete bialkiem. A carbo to weglowodany przez, ktore moze Ci sie odkladac tluszczyk.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9022
Jak wolisz....ale wydaje mi sie że jak by się wyciol to caarbo by bylo OK.

Ewetulanie Do Kreatyny Dextroza,moze Tauryna,witaminki.

Pozdrawiam

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Dextro to shit, tauryna niepotrzebna, a witaminki to podstawa nietylko na cyklu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6493
przestań słodzić herbate a w te miejsce daj carbo po treningu razem z kretą... i będzie OK!

pain means results

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono+tcm+carbo ostateczna wersja

Następny temat

HP miarka

electro
Polecane artykuły