Jako odważny użytkownik Ostrowii i Ultimate Protein Treca chciałbym wypróbować jakieś białko Olimpa. Generalnie miałoby służyć jako uzupełnienie diety, dodatkowo jako quasi-antykatabolik przed HIIT/po aerobach, a byłoby fajnie, jak by się jeszcze na noc nadawał. W sumie chyba najciekawsze wydaje mi się 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE, bo nie ma w składzie żadnych E i innego dziadostwa (słodziki itp.) - wtedy odpada zastosowanie na noc niestety, ale chciałbym zapytać się fachowców o poradę.
Z góry dzięki.
Z góry dzięki.
Półmaraton w 1:57:11! :)
Krzysztof Piekarz

hehe
.