SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka odżywka białkowa?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5197

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
Jako odważny użytkownik Ostrowii i Ultimate Protein Treca chciałbym wypróbować jakieś białko Olimpa. Generalnie miałoby służyć jako uzupełnienie diety, dodatkowo jako quasi-antykatabolik przed HIIT/po aerobach, a byłoby fajnie, jak by się jeszcze na noc nadawał. W sumie chyba najciekawsze wydaje mi się 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE, bo nie ma w składzie żadnych E i innego dziadostwa (słodziki itp.) - wtedy odpada zastosowanie na noc niestety, ale chciałbym zapytać się fachowców o poradę.

Z góry dzięki.

Półmaraton w 1:57:11! :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
Dobry wybór - białko o którym mówisz

BTW
Jako odważny użytkownik
hehe
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
Hmm... po przygodzie z UP Treca NIGDY więcej tego nie powtórzę .

Czyli jednak natural lepsze od SP80?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
quasi-antykatabolik przed HIIT/po aerobach, a byłoby fajnie, jak by się jeszcze na noc nadawał.

jest jeden problem
przed `hiit i po aerobach zalezy tobie na bialku szybkowchlanialnym
tutaj `twoj wybor jest trafny

na noc szukasz bialka wolnowchlanialnego
mozesz popatrzec za SP80, Prolongatum albo np EggProtein
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
Czyli musiałbym kupić 2 . Tylko czy taki SP80 będzie lepszy od np. twarogu na noc?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
aby to zoptymalizowac to tak dwa
czy bedzie to konieczne - nie wiem :D

czy lepsze niz twarog ?
dla wiekszosci smaczniejsze :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
No to jeszcze jedno pytanie... Czy taki np. SP80 będzie służył jako "antykatabolik" podczas 3-4 godzinnego dość intensywnego wypadu na rower w góry (w sensie, że biorę przed, a później mogę popijać tylko wodę)?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
bedzie kinetyka SP80 dochodzi do 6 godzin
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
No dobra, to jeszcze dawkowanie w takim przypadku .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
a co ci mowi dieta ??
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie, no z tym sobie poradzę, bardziej chodzi mi ile wrzucić tego SP80, żeby mi starczyło na tę jazdę rowerem (załóżmy te 3 godziny). Nie zamierzam podczas jazdy przyjmować ww na razie (redukcja).

Półmaraton w 1:57:11! :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Rozmiar rękawiczek

Następny temat

data ważności?

electro
Polecane artykuły