SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lekkie przeziebienie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4976
Jestem lekko przeziebiony, mam katar.
Czy moge isc na trening czy powinnien go sobie odpuscic?
Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4248
jak czujesz sie na silach to idz chyba ze czujesz sie oslabiony wtedy poczekaj az sie wyleczysz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4976
No tak pol na pol, troche oslabiony sie czuje, ale mysle ze dalbym rade na treningu ;)
Ale sobie lepiej odpuszcze...
Sog i Pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4012
Nieradze ci iść na trening jak jesteś osłabiony to i tak będziesz jechał na mniejszych ciężarach a osłabisz sie jeszcze bardziej ja też tak miałem zdeka ***owo się czułem i mysleł pójdę na siłke i teraz prawie co 2tygodnie mnie łapie choroba:(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4012
Zmieniony przez - Kapu20 w dniu 2008-03-25 08:47:02
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4976
Wiesz ja od kiedy cwicze i mam diete to nie bylem chory prez nawet 2 miesace (dlamnie to sporo bo ja w sumie czesto choruje)
Teraz mam zamiar kupic sobie rutinoscorbin aby troche organizm uodpornic
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 1849 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208796
Odpusc sobie, przerwe przy lekkim preziebieniu mozesz uznac za regeneracje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4976
Ok :)
Pzdr.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW by georgu

Następny temat

trening

electro
Polecane artykuły