Witam wszystkich tak jak w temacie chciałbym abyście mi doradzili jak ułożyć cykl na jakis fajnych suplach mam do wydania 400 zł i nie wiem kompletnie co za to kupic myslalem o Xpandzie ale nie wiem który kupic itd. kazdy mówi co innego i nie wiadomo czego sie słuchac mam lekki mętlik w głowie pomóżcie cos dobrac
do tej pory przez staż treningowy brałem kreatyne mono , nitrobolon 2 , cell pump , shotgun wszytstkie cykle były zaplanowane itd. Licze na waszą pomoc
Zmieniony przez - hondansr w dniu 2008-03-19 01:04:10
do tej pory przez staż treningowy brałem kreatyne mono , nitrobolon 2 , cell pump , shotgun wszytstkie cykle były zaplanowane itd. Licze na waszą pomoc
Zmieniony przez - hondansr w dniu 2008-03-19 01:04:10
Krzysztof Piekarz