SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Atlas + hantle = potrzebuje pomocy!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18


Witam
Wiem, że tego typu postów jest tu mnóstwo i mało komu chce się już na nie odpowiadać ale od paru dni przeglądam to forum (ale zarejestrowałem się dopiero dzisiaj) i próbuje zmontować dla siebie jakiś plan i nic z tego... Próbowałem ćwiczyć "tak sobie" ale zupełnie bez entuzjazmu ponieważ nie mogć pozbyć się wrażenia, że taki sposób nie przyniesie żadnego efektu. Więc prosiłbym, żeby ktoś pomógł mi skonstruować plan treningu ACT. Do dyspozycji mam hantle, ekspander i taki atlas jak na zdjęciu. Nie wiem jak pogodzić te trzy rzeczy bo z dostępnych gotowych reżimów są tylko takie z z samymi hantlami albo też ze sztanga, której nie mam niestety do dyspozycji. A tak jak napisałem gdy modyfikuję je sam to jakoś nie chce mi się wierzyć w skuteczność...
Jestem zupełnie początkujący
178 cm
72 kg
19 lat
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. W szczególności chodzi mi o liczbę powtórzeń ponieważ jak próbowałem robić te gotowe treningi to wydawało mi się, że cały trening trwa za krótko (jakieś 20 minut) więc chyba robiłem coś nie tak.
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2763
tu masz linka do ATC https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html ni emasz hantli jak czytałem:( zrób własne Atc i daj do oceny do swojego posta.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
Mam hantle:) i wymyśliłem coś takiego:
1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach
2.Spięcia tułowia w leżeniu
3.Prostowanie nóg w siadzie
4.Tutaj nie mam pomysłu na dwugłowe ud:/
5.Rozpiętki w siadzie na maszynie
6.Unoszenie sztangielek bokiem w górę
7.Wyciskanie sztangielek
8.Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem
9.Nie wiem co to jest martwy ciąg anie mogę znaleźć substytutu:(
10.Uginanie ramion ze sztangielką w siadzie w podparciu o kolana
11.Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc
12.Wyciskanie "francuskie" jednoręczne sztangielki w siadzie

Proszę o ocenę. I doradzenie w razie czego ile serii, ile powtórzeń..
Z góry dzięki!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19721
Kup jeszcze lawke i bd mial za***iscie

Kto ku wielkiemu zmierza , na małe się nie oglada.
:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
A ile to może kosztować? Mam jakąś starą ławeczkę aleona jest taka... skośna:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
I jeszcze mam pytanie dotyczące ciężaru. Bo hantle mam po 3hg więc to chyba za mało nie? I jak dobierać obciążenia na atlasie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17140
Siemanko tez mam taki atlas chodź na moim robie więcej funkcji ...
głównie na nim można robic ponad 10 ćwiczeń... ogółnie prawie wszystkie Partie mięśnii... od tego prawie każdy zaczyna ;)

Trening czyni Mistrza!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS - SEMPIK

Następny temat

MASS - Queltash

electro
Polecane artykuły