SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co teraz?????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53
Brałem :
DEXTROZA TREC
Whey Mass Gain 1,5kg firmy Hi-Tec Nutrition
L-Glutamine Extreme 200g Trec
SILNE HMB FORMULA 18Okap/15OOmg
CREAPURE+ALA+B1 12Okap
AMINO MAXXX 16Okap
CO mam brac teraz?? poradzcie jakie HMB jako kretyne jakie aminowkasy jako glutamine i białko??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4648
wybierz sobie jakiegos stacka ;)

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
Widze ze nic nie wiesz o odzywkach i suplementach. Lepiej idz do dzialu odzywianie i uloz diete. Szkoda tej kasy na te odzywki boposzla na marne.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53
to jest moja dieta:
I POSIŁEK
Płatki owsiane 60g, mleko 500ml, tuńczyk z wody 100g, pieczywo razowe 50g
margaryna/masło 5g
jabłko 200g
sok pomidorowy 250ml
II POSIŁEK
Filet z DROBIU 200g duszony w warzywach (marchew , pietruszka , cebula 200g)
ziemniaki 160g
surówka z kapusty białej
oliwa z oliwek 10g
kefir 150g
III POSIŁEK
maślanka 250ml, orzechy włoskie 30g, grejpfrut 400g
IV POSIŁEK(kolacja) max 21.00
Pieczywo razowe 50g
pasta z sera i ryby( ser twarogowy 150g, tuńczyk 75g,jogurt naturalny 40g)
warzywa

Jakiego staca?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1645 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 100405
jesli masz 14 lat i uprawiasz intesywnie jakies sporty to dieta moze byc:) suple odstaw odzywki na razie tez sie nie przydadza

Zmieniony przez - masarnie w dniu 2008-03-16 12:11:05
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Tylko 4 posilki?

Jak Twoje jelita reakuja na ten mix: maślanka 250ml, orzechy włoskie 30g, grejpfrut 400g ?

Poza tym, dieta nie tylko zstaw jakosciowy ale tez ilosciowy posilkow. Czy ta dieta zaspokaja twoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie? Diete uklada sie do zapotrzebowania kalorycznego.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-16 12:13:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53
Mam 18 lat? To jakie odzywki teraz radzicie?Moglibyscie mi ułozyc lepszo diete?Prosze.
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Chyba zartujesz z ta dietą. Po pierwsze zeby ulozyc Ci diete musimy znac Twoje dzienne zapotrzebowanie, a do obliczenia tegoz zapotrzebowania - potrzebnych jest sporo danych (wiek, waga, typ budowy, aktywnosc fizyczna itp), ktorych z powietrza nikt sobie nie wiezmie. Po drugie ukladanie diety to zabieg czasochlonny i watpie by ktokolwiek podjal sie tego ze free. PO trzecie to jest dzial suplementy a nie odzywianie...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega Mass 4000

Następny temat

z czym najlepiej tcm

electro
Polecane artykuły