Brałem :
DEXTROZA TREC
Whey Mass Gain 1,5kg firmy Hi-Tec Nutrition
L-Glutamine Extreme 200g Trec
SILNE HMB FORMULA 18Okap/15OOmg
CREAPURE+ALA+B1 12Okap
AMINO MAXXX 16Okap
CO mam brac teraz?? poradzcie jakie HMB jako kretyne jakie aminowkasy jako glutamine i białko??
DEXTROZA TREC
Whey Mass Gain 1,5kg firmy Hi-Tec Nutrition
L-Glutamine Extreme 200g Trec
SILNE HMB FORMULA 18Okap/15OOmg
CREAPURE+ALA+B1 12Okap
AMINO MAXXX 16Okap
CO mam brac teraz?? poradzcie jakie HMB jako kretyne jakie aminowkasy jako glutamine i białko??
Krzysztof Piekarz