Witam. Mam mały problem. Chodze na siłownie 4 miesiące, ćwicze systemem 4-dniowym. Na każdym treninu cwicze osobn partie.Gram rekreacyjnie w koszykówke. Jako, że interesuje mnie wyskok moim priorytetem są nogi. Tutaj mam do was pytanie. Jak pogodzic 4 dniowy system treningu. Chciałbym dozucić trening dynamiczny nóg. Wiecie ćwierćskoki z obciążeneniem, podrzuty etc. W przysiadzie nie wiem ile wezme ćwicze 6/5 obciązeneniem 98 kg obecnie, ale podejrzewam ze koło 110 kg i nadal ładnie rośnie. Mam 178/76
kg. Z miejsca wyskok koło 75 z jednej nogi 95. Trenować 5 dni w tygodniu?
Co z regeneracją?
Pozdrawiam
kg. Z miejsca wyskok koło 75 z jednej nogi 95. Trenować 5 dni w tygodniu?
Co z regeneracją?
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz