SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

nogi

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7486
Witam. Mam mały problem. Chodze na siłownie 4 miesiące, ćwicze systemem 4-dniowym. Na każdym treninu cwicze osobn partie.Gram rekreacyjnie w koszykówke. Jako, że interesuje mnie wyskok moim priorytetem są nogi. Tutaj mam do was pytanie. Jak pogodzic 4 dniowy system treningu. Chciałbym dozucić trening dynamiczny nóg. Wiecie ćwierćskoki z obciążeneniem, podrzuty etc. W przysiadzie nie wiem ile wezme ćwicze 6/5 obciązeneniem 98 kg obecnie, ale podejrzewam ze koło 110 kg i nadal ładnie rośnie. Mam 178/76
kg. Z miejsca wyskok koło 75 z jednej nogi 95. Trenować 5 dni w tygodniu?

Co z regeneracją?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32840
1 - Nogi
2 - Klatka + bic
3 - Plecy + tric
4 - Barki

or sth, jaki problem ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7486
Dokładnie tak ćwicze. Tyle, że chciałbym dorzucić jeszcze 1 trening na nogi( ten dynamiczny nie siłowy), a nie chciałbym rezygnować kosztem innych partii realne toto jest?;)
Wyglądałoby to tak:
1 - Nogi
2 - Klatka + bic
3 - Plecy + tric
4 - Barki
5 - Nogi(dynamiczny trening) lub przed barkami
5 treningów w tygodniu...



Zmieniony przez - headstrong w dniu 2008-03-16 11:33:45

Zmieniony przez - headstrong w dniu 2008-03-16 11:35:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32840
1 - Nogi + bok barkow
2 - Klatka + bic
3 - Plecy + tric
4 - Nogi + tyl/przod barkow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7486
Ok thx wielkie. A przedramiona mam rozumieć ze najlepiej na tym ostatnim treningu?

Zmieniony przez - headstrong w dniu 2008-03-16 13:37:02
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32840
przedramiona to kwestia indywidualna dlatego nie rozpisuje tak jak i brzucha, jedni potrzebuja raz inni 4 w tygodniu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reprezentacja Polski

Następny temat

rower do jazdy niedzielnej ok 1000zł

electro
Polecane artykuły