1. dzięki za soga
2. w lanczu nie masz warzyw, a to kiepsko
3. niepokojąco wzrasta Ci kaloryczność posiłków im bliżej końca dnia
Chodzi mi o to, ze może lepiej zamienić lunch z obiadem? Trenujesz rano, więc lepiej uzupełniac energię bliżej treningu IMO
4. placek jest by BodyLine
5. a poza tym OK
A, no i wogóle to nie bilansuj warzyw
Zmieniony przez - madu24 w dniu 2008-03-12 16:03:27
2. w lanczu nie masz warzyw, a to kiepsko
3. niepokojąco wzrasta Ci kaloryczność posiłków im bliżej końca dnia
Chodzi mi o to, ze może lepiej zamienić lunch z obiadem? Trenujesz rano, więc lepiej uzupełniac energię bliżej treningu IMO
4. placek jest by BodyLine
5. a poza tym OK
A, no i wogóle to nie bilansuj warzyw
Zmieniony przez - madu24 w dniu 2008-03-12 16:03:27
"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"
http://*******/4b7r
Może jakieś jeszcze poprawki?