SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szukam doradcy...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
Czesc
Mam problem i szukam rady specjalistow, mam 18lat 176cm wzrostu waze 78,5kg. Od 3tyg jestem na diecie atkinsa poczatkowo wazyłem 83,5kg a teraz 78,5kg teraz stanołem w miejscu i nic nie spada co robic czy przerwac? co sie stanie jak wroce do normalnego jedzenia czy bedzie jo-jo??:-/ Robie codziennie brzuszki 200 plus na kolysce 200 spinek plus stowka pompek plus przysiady 60 ale mam zamiar zwiekszyc do 100 plus pompki na triceps 60 zaczalem na drazku ale nie robie wiecej niz 10 razy. Jeszcze dolacze do tego bieganie. To by bylo na tyle... w srode i sobote przerwy mam ale brzuch codziennie

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 78,5

Wzrost: 176

Obwód klatki: 104

Obwód ramienia: 34

Obwód talii: nie wiem

Obwód uda: 56

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie ma pojecia

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: mam zamiar dopiero zaczac, basen, bieganie

Odżywianie: jadłem duzo, praktycznie wszystko ale teraz jestem na diecie atkinsa

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie mam ograniczen

Stan zdrowia: bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: 5razy w tygodniu po 1,5 no chyba ze bede biegał lub basen

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie brałem nic

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie chce nic brac

Stosowane wcześniej diety: obecnie dieta atkinsa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19996
jak bilans kcal bedzie na + to przytyjesz.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
Chlopie, jestes na diecie Atkinsa, a piszesz jak baba co czyta Bravo... Tu masz pomyslec o trwalych zmianach w zywieniu, a nie o powrocie do 'jedzenia jak dawniej'. Jesli tyjesz jedzac weglowodany to niestety licz sie z tym, ze bedziesz na cale zycie musial na nie uwazac/odcinac. Inaczej zawsze bedzies okragly. Pisze z wlasnych doswiadczen.
Wegle mnie tucza i koniec, wiec ich nie jadam...no minimum powiedzmy....

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-03-08 16:17:56

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-03-08 16:18:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
a jakbym przeszedł na kopenhadzka????
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
Najlepsza dla ciebie bedzie kapusciana....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
kapusciana to mam głeboko.... juz kiedys probowałem i dziekuje bardzo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6782 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50554
Żadne Atkinsky, Kopenhaskie, Hongkońske, czy inne Bangladeskie. Normalne, racjonalne odżywianie z racjonalnym rozłożeniem składników odżywczych i osiągniesz to czego chcesz.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
A, wiadomo czego on wlasciwie chce ??? Jaja sobie gosc robi i tyle....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
bolek zamknij morde frajerze... chce schudnac i zlikwidowac tłuszcz
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
To lej frajerow, nic lepiej tluszczu nie spala...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
co ty sie znasz cieciu!!!!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta przy treningu na gestosc

Następny temat

Redukcja pośladków...

electro
Polecane artykuły