SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

xpand po raz enty...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Witam Panowie.
Szukałem w wyszukiwarce itp... Tylko zastanawia mnie jedna rzecz. Mam XPanda Energized (820g)... Wszędzie jest napisane ze xpanda jesc:
DT - na czczo i przed treningiem
DNT - na czczo...

Tylko, że na opakowaniu jest napisane "tylko w dni treningowe ok 20 min przed treningiem"... i co teraz? ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19672
Nie sugeuj się tym co pisze na opakowaniu, masz tylko jedna puszkę?

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
nie... dzis zjadłem ostatnią porcję z poprzedniej puszki "new formula" :) leci teraz 5 tydzien, dokupilem druga puszeczke (wczoraj przyszla ze sklepu sfd.pl - to tak zeby się podlizac :P )... no i chce zrobic cykl 6 tygodniowy... jako ze tak mam plan ustalony :)

więc jesc normalnie tak jak tamtą puche?
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Bo XP Energized jest Stakciem Przedtreningowym kofeina itp. pobudzaja trzebabyło odrazu kupić Zwykłego Xpanda i Xpanda Energized

Tatko Dawakuj tak jak jest napisane wszedzie

DT
RANO
PRZED TTRENINGIEM

DNT
RANO
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
hehe ;p własnie o to chodzi za zamowiłem druga poszuke "new formula" a przyslali mi przez pomylke "energized" ;] ale ze mi sie skonczyl to nie mam czasu na odsyłanie ;P
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
energized mocno kopie, jak nie jestes przyzwyczajony do kofeiny - to mozesz sie zle poczuc, bo jest jej tam sporo. kup sobie blister mono albo jablczanu jak nie hcesz brac dwaoch porci w DT.

osobiscie bralbym poczatkowo 2/3 porcji rano, 2/3 porcji przed treningiem i 2 - 3g mono/jablka po trenie. w DNT tez bym pokombinowal.

chyba ze kofeina i inne pobudzacze Ci nie straszne to bierz po pelnej porcji.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
nie ma na mnie siły :P ja po kawie ide spać ;P wiec luzik ;]

w takim razie jadę tak jak poprzednią puszkę :)

chciałem dać po SOGU, ale juz ode mnie dostaliście wszyscy ;]

Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 49212
to mi mozesz dac ))))) hehe a tak z ciekawosci to jak efekty po xp ??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
nie dam :P sam zjem :)

jak efekty? hmmm ... mija 5 tydzien - jeszcze się nie mierzylem... patrząc w lustro - no nie jest źle ;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POWER NAME POWER MASS - co sadzicie?

Następny temat

Doradzcie?? dylemat?? co zrobic i co wybrac ? czy jechac dalej czy przerwac?

electro
Polecane artykuły