SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kurczak po treningu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23810
nie wiem czy moge sie zgodzic ze wieprzowina to lepsze zrodlo bialka od piersi z kurczaka..?;/

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3152
;]

Ja jestem zwolennikiem jednej z dość kontrowersyjnych aczkolwiek sprawdzonych teorii odnośnie spożywania mięsa ktora mówi że najlepsze dla człowieka jest mieso wieprzowe z tego względu że mieso to ma DNA bliższe człowiekowi niż kurczek ;] Co za tym idzie wchłanialnosc, strawność itp lepsza ;]

Kurczak moze i ma troche białka... ale popatrz na to .... normalnie kurczaki sie hoduje na fermie ... no dłuuugo zeby byly zdatne do przerobienia je na piersi z kurczaka ;p a takie co kupujesz w sklepie są pasione sterydami i antybiotykami i wyrastaja w 2 tygodnie.....
A człowiek potrafi zutylizować około 1/10 toksyn z takiego kurczaka... reszta sie ładnie wchłania i powoduje alergie ... choroby itp...

Teraz odpowiedz sobie czy lepiej jeść kurczaka czy czerwone mięso ;]



Odnośnie węgli.... hmmm no ja bym sobie odposcil ryż przed snem.
Pooglądaj tabelke indeksu IG zobacz co ma niski indeks i jedz smiało ;]
Wegle proste to radze spożywac tylko bezposrednio po trenigu, inaczej nie ma logicznych przesłanek ;]
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli posiłek przed snem jest posiłkiem po treningu to węgle muszą być. I to te o wysokim Ig by nie stymulować wyrzutu insy na noc.

Do kolegi na noc.
skąd masz info że 1/10 tylko zatrzymujemy i skąd wiadomośc że w 2 tyg. rosną. Dasz coś do poczytania?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3152
odnośnie kurczaków i innych produktów mielismy wykład na temat żywności i epidemiologii prowadzony przez jednego z profesorów zajmującyhc sie weterynarią.

Co do wchłanialności toksyn to chyba gdzieś wyczytałem z biochemii Harpera...

Konkretnych źródeł nie podaje z tego względu że czytam sporo nowinek naukowych, a wiele badań jest z mojego środowiska naukowego i duza czesc z nich jest poprostu niepublikowana ;]


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
trenując wieczorem węgle muszą byc a oprucz filetów drobiowych na uwadze trzeba niec schab wp. polędwice wp. chudą wołowinę, itp.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie

Następny temat

Masa na low carb?

electro
Polecane artykuły