Mam banalne pytanko. Jak się podaje wagę ryżu / kaszy to jest to waga przed ugotowaniem czy po. Z 100gram tych produktów po ugotowaniu robi się ok 250g (ryż oczywiście zwykły a nie paraboliczny) troche mam problem ze zjedzeniem naraz takiej ilości (praca siedząca), czyję się senny po takiej ilości węgli.
Proszę o pomoc :)
Proszę o pomoc :)
Krzysztof Piekarz
