SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Eliminacje do zawodów w wyciskaniu na maxa 'POWER 2008'

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Witam,

Dnia 16.01.2008 odbyły się eliminacje do

I SZKOLNYCH ZAWODÓW
‘POWER’


Regulamin zawodów był prosty
Należało wycisnąć na ławeczce poziomej swój ciężar ciała
Jak największą ilość powtórzeń

Kilka fotek……
Osoby ktore sie zakwalifikowały do właściwych zawodów...





Publiczność...





No i wyciskanko...


















Nie chce zdradzać dokładnych wynikow -> podam je po właściwych zawodach
Mogę tylko powiedzieć ze najlepszy wynik osiągnął uczeń
O wadze 70 kg, który wycisnął swój ciężar ciała
Az 26 razy!!!


SPONSOREM ZAWODÓW JEST FRIMA










Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2008-02-04 21:08:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38302
u nas w szkole też były takie zawody tylko że wyciskanie na maxa. startowałem było to 4 miechy temu. średnio udane z mojej strony 87,5kg na raz. zawody oraganizował mój rozgarnięty kolega, zorganizował sponsorów. nagrodą główną była mp3 creative + rękawice dla osoby która weżmie największą różnicę między wyciśniętym ciężarem, a wagą. nagrosy pocieszenia dla wszystkich długopisy, smycze, woda mineralna, książki jakieś. były 2 kat. wagowe poniżej 75kg i powyżej 75kg. osoba która wygrała przy wadze 74kg wycisnęła 112,5kg, nawet nieźle. i powiem tylko że osoby z większej kat. wagowej nie wzieli większego ciężaru w której ja też byłem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41481
czorcia7 takich ludzi jak ty to wiecej nam potrzeba na tym swiecie
dobra robota pozdro

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
Kurde! Czemu ja nie mam takiego za***istego nauczyciela!!! Ehh...

U nas w szkole gdzie jest ok. 1200 uczniów (gimnazjum) w tamtym roku były raz zawody pod tytułem "Strong Man" i uwaga konkurencja:

- Dmuchanie balona na czas <loooool>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
tak jak 2 koledzy wyżej wielki szacunek dla ciebie czercia!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
To byly dopiero eliminacje


Zawody za ok 1 miesiac (poczatek marca)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2482
zadam głupie pytanie: za pozno na zgłoszenie zawodnika?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
To sa zawody tylko dls uczniow mojej szkoly..
Jestes z Grubna?



Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2008-01-18 17:55:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2482
z warszawy. nie wiedzialem ze tylko dla uczniow waszej szkoly. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1541
Chłopaki przez miesiąc się skokszą to dopiero będzie rywalizaja:D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Ale funny....
Ja nie moge...



Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2008-01-19 17:02:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41928
czorcia duży respekt
to wszystko co robisz jest godne podziwu.. na Twoim przykładzie widać że można wszystko tylko trzeba chcieć graty jeszcze raz
a odnośnie samych wyników to jakiś byków wśród startujących tam nie masz ale 26 razy swój ciężar to już nieźle

pozdr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena planu

Następny temat

pytania do specjalistów w dziale WZOREK/Senegroth

electro
Polecane artykuły