SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Powrót Belforta?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816




Jak donoszą serwisy MMA w Polsce, i Europie do walki wrócić ma Vitor Belfort.
Chodzą słuchy, że The Phenom walczyć ma na UFC 84, podobno czeka tylko na sformalizowanie sprawy. Prawdopodobny przeciwnik także nie jest jeszcze znany. Zobaczymy co z tego będzie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
Mysle ze wroci w dobrym stylu

Chyba zdaje sobie sprawe z ostatnich porazek, i teraz chce to nadrobic wyciagajac wnioski

Przynajmneij tak mi sie wydaje, i chcialbym aby tak bylo:)

Zdr.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9464
No niewiem... Belfort juz nie jest tym zawodnikem co kiedys, to wiedza wszyscy.
Wole go zapamietac z czasow gdy wymiatal w UFC...

Choc na pewno medialnym widowiskiem bylby jego rewanz np. z W. Silva
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34413
Też gdzieś czytałem że narzekał na to że w Cage Rage źle go traktują i chce wrócić do Ufc. Będzie mial naprawde cięzko bo dywizja LHW jest tam strasznie dopakowana - ale dla nas widzów to dobrze bo być może da nam pare dobrych walk do oglądania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27033
nie wiem czy teraz Belfort reprezentuje dobry poziom -za to ma nazwisko

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34413
Wszyscy chca do Ufc - nawet Yoshida bodajże w poniedziałek podpisuje z amerykańcami kontrakt - wyczytałem na sherdogu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dandy - ale to nie ten Yoshida, o którym myślisz.
http://www.sherdog.com/fightfinder/fightfinder.asp?fighterID=12073
O tego Yoshidę chodzi.

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2008-01-11 20:54:54
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do Vitora - każdy z nas chyba wie, co spotkało go w życiu, stracił siostrę, która została porwana, i zamordowana.
Moim zdaniem właśnie to przyczyniło się do słabszych występów.
No ale każdy myśli co chce.
Ja chciałbym go oglądać w UFC, wiem, że na pas szans nie ma, ale parę walk mógłby jeszcze wygrać.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
ktoś napoisał że Belfort ma już tylko nazwisko...

Niestety ale chyba musze się z tym zgodzić.Ostatnimi czasy z kim znaczącym by nie walczył to przegrywał(Hendo,dwa razy z Overeemem),pokonał jedynie Zikicia,ale zbyt znaczącym fighterem to on nie jest...

Oczywiscie fajnie go będzie znów zobaczyć,ale na włączenie sie do walki o pas jakoś nie wierze.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4062
Rewanż z Silvą byłby ciekawy, pod warunkiem jednak, że chłopcy dobrze by się przygotowali, żeby UFC nie było posądzone o odgrzewanie starych kotletów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7483
Vitor był dobrym zawodnikiem ale gdzieś to zniknęło, rewanż z Silvą napewno byłby ciekawy... albo walka z Tomkiem Drwalem - to też by było ciekawe
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1775 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28109
To mój ulubiony zawodnik i zawsze daje Mu następną szanse. Także tym razem

P.S> Fight - Masz rację. Zaczynał przegrywac i przestał być 'sobą' w czasach gdy została porwana jego siostra. Przypadało to na okres wydaje mi sie walk z Tito i Randym, które chyba były kluczowe dla jego dalszej kariery...niestety, chociaz gorąco wierze że The Phenom
wróci w wielkim stylu!!!

Zmieniony przez - puramuk w dniu 2008-01-12 17:49:40
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Matt Hughes wydał książkę!

Następny temat

odżywianie w krav madze

electro
Polecane artykuły