Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jak donoszą serwisy MMA w Polsce, i Europie do walki wrócić ma Vitor Belfort.
Chodzą słuchy, że The Phenom walczyć ma na UFC 84, podobno czeka tylko na sformalizowanie sprawy. Prawdopodobny przeciwnik także nie jest jeszcze znany. Zobaczymy co z tego będzie.
Szacuny
0
Napisanych postów
2332
Wiek
48 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
34413
Też gdzieś czytałem że narzekał na to że w Cage Rage źle go traktują i chce wrócić do Ufc. Będzie mial naprawde cięzko bo dywizja LHW jest tam strasznie dopakowana - ale dla nas widzów to dobrze bo być może da nam pare dobrych walk do oglądania
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Co do Vitora - każdy z nas chyba wie, co spotkało go w życiu, stracił siostrę, która została porwana, i zamordowana.
Moim zdaniem właśnie to przyczyniło się do słabszych występów.
No ale każdy myśli co chce.
Ja chciałbym go oglądać w UFC, wiem, że na pas szans nie ma, ale parę walk mógłby jeszcze wygrać.
Szacuny
2349
Napisanych postów
30806
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
271991
ktoś napoisał że Belfort ma już tylko nazwisko...
Niestety ale chyba musze się z tym zgodzić.Ostatnimi czasy z kim znaczącym by nie walczył to przegrywał(Hendo,dwa razy z Overeemem),pokonał jedynie Zikicia,ale zbyt znaczącym fighterem to on nie jest...
Oczywiscie fajnie go będzie znów zobaczyć,ale na włączenie sie do walki o pas jakoś nie wierze.
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
Szacuny
26
Napisanych postów
1775
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
28109
To mój ulubiony zawodnik i zawsze daje Mu następną szanse. Także tym razem
P.S> Fight - Masz rację. Zaczynał przegrywac i przestał być 'sobą' w czasach gdy została porwana jego siostra. Przypadało to na okres wydaje mi sie walk z Tito i Randym, które chyba były kluczowe dla jego dalszej kariery...niestety, chociaz gorąco wierze że The Phenom
wróci w wielkim stylu!!!
Zmieniony przez - puramuk w dniu 2008-01-12 17:49:40