SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót Boba Sappa !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Jak w temacie. Bobb Sapp wystąpi 23 lutego na gali Strikeforce w Tacoma Dome w Waszyngtonie.

Poprzednia walka Sappa w MMA odbyła się w listopadzie 2005 roku gdzie znokautował on Kim Jong Wanga.

Przeciwnik jeszcze nie został ogłoszony ale info ma pójść na dniach.

Na tej samej gali dojdzie do walki byłego mistrza wagi ciężkiej UFC Maurice Smitha ze znanym bardzo dobrze w polsce Rickem Roufusem.

***************

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2007-12-11 16:56:57

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2007-12-18 23:20:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
sapp nie jest wzorem fightera dwudziestego pierwszego wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3560
smith -roufus to dawne dzieje,a sapp to wielkolud którego ludzie lubią oglondać i gdy nie pojawią się jacyś współczesni zawodnicy to gala będzie lipna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Fajnie ze Sapp wraca. Chcialbym go zobaczyc w walce z Kimbo :)

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
TankAbbot sog za pomysł ciekawa walka by to była ,ale jednak kimbo zozgromił by sappa tak samo jak Tanka Abbota

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Chyba żartujesz. Po Kimbo nie zostałaby nawet mokra plama. Sapp może i nie umie walczyć ale jest ogromnym bydlenciem które może wsmarować w mate każdego. Zobacz sobie jego walkę z Minotauro. Ktoś pokroju Kimbo nie ma najmniejszych szans na pokonanie Sappa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
sam moze niejest dobry do wspolczesnych fightero ale czy kimbo mozna nazwac fighterem !!!? . . . i jest odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Sapp jest o tyle nieobliczalnym zawodnikiem że potrafi złoić każdego i potrafi przegrać z każdym...Nie straszna mu legenda K-1,a straszny mu np Musashi...
Ja nie wiem czemu on sie tak uparł na to K-1(lub innego rodzaju uderzane),z taka masa i siłą wg mnie dużo większe pole popisu miałby w mma




Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2007-12-12 16:38:15

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
dlaczego sapp miał przerwe w walkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
vtserafin a ty nadal niewierzysz w kimbo ,pamietam jak sie sprzeczalismy o walke z mercerem i jaki był wynik-kimbo wygrał w pieknym stylu ,wydaje mi sie ze sappa tez by pokonał. Sapp jest nie obliczlny ale on nie ma predyspozycji jet tylko wielki i naciera jak czołg walczy juz pare lat a nadal ma słaba stójke nogi tez sa słabe i oczywiscie kondycji której nie ma

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Ja uwazam, ze Kimbo juz mozna nazwac fihgterem. A gdyby mialby zawalczyc z Sappem to szczerze mowiac kibicowałbym Kimbo. Napewno ta walka bylaby bardzo ciekawa. No i Kimbo przecierz tez nie jest taki mały. Jest wysoki i koło 120kg wazy, ale to w sumie i tak duzo mniej od Boba.

Nie wiem czemu, ale jakos polubiłem Kimbo i z chęcią bym popatrzył, jak by poskładał Sappa

P.S. Z Tankiem obaj ci panowie byliby bez szans;)

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yoshida sylwestra spędza w domu…

Następny temat

sparingi

WHEY premium