SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

odtłuszczone mleko w proszku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 588
Witam mam do was takie pytanie :
Czy po pozywaniu odtłuszczonego mleka w proszku Bedą efekty jak np. tycie po nim?? czy da sie zgrubnąc jedząc takie mleko w proszku??
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3075
czy ty jestes jakis inny ?
odpowiedzi udzielono ci juz 2 razy na stronie 1... javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
Czytaj chlopie posty podwieszone i uzyj wyszukiwarki

Wpisz w wyszukiwarce mleko w proszku a dowiesz sie pelno ciekawych rzeczy:)

Tyjesz od nadzywki kalorycznej.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 588
Wiem ale powiedz mi czy osoba szczupła np bardzo szczupła ma szanse po tym z grubnąc? odp
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Tyjesz od nadzywki kalorycznej.

masz już napisane.

generalnie za siura jadło się na masę,
teraz bym kijem nie dotknął.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 588
Hejka mam jeszcze co od tego mleka jeszcze jedno pytanie:
Czy jak sie przytyje po tym mleku to tylko brzych urosnie ?? Czy na łapy też coś przyjdzie tłuszczu?? chodzi mi o to czy na np. nadgarstki i przedramie by jakiś tłuszcz przyszedł?? odp plisss
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań, niektórym przyjdzie w policzki, innym w brzuch...itd, itp.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3783
Nie tyje sie od produktu tylko jego ilości.
Mleko jest produktem dość specyficznym zdrowym w małych ilościach, nie zdrowym w dużych.
Ogólnie większość osób z populacji ludzkiej wg badań nie toleruje laktozy...
Ogólnie mówiąc masz ochotę na mleko napij się pod polowy szklanki dziennie nie zaleje cię na pewno... a wyjdzie tylko na zdrowie.
A co do tego czy urośnie się na mleku...Tak pod warunkiem że mleko jest koniecznie do uzupełnienia bilansu kalorycznego.

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 5820 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42644
Mleko w proszku nie jest warte do uwzglednienia w swojej diecie i tyle w temacie

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
"A co do tego czy urośnie się na mleku...Tak pod warunkiem że mleko jest koniecznie do uzupełnienia bilansu kalorycznego."
No czyli właśnie nie na mleku... NIE TYJE SIĘ OD POJEDYŃCZYCH PRODUKTÓW!!
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
i tak nie wytłumaczysz

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3783
Zależy w jakim kontekscie weźmiemy słowo "tyje"
W masę mięśniowa -naturalnie że nie, musi występować zespół powiązanych składników żywieniowych.

W tłuszcz- jak najbardziej pod warunkiem że czynnośc jedzenia tego pojedynczego produktu będzie cykliczna a ilość produktu umiarkowana bądź duża.
Przykładowo u endomorfika jedzenie paczki ciastek (pojedynczy produkt) codziennie , przez rok w całej pewności przyczyni się do iluś tam % zwiększenia tk. tłuszczonej.

Moim zdaniem oczywiście...

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety.

Następny temat

Dieta... PROSZE O POMOC :)

electro
Polecane artykuły