Szacuny
2
Napisanych postów
41
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
588
Witam mam do was takie pytanie :
Czy po pozywaniu odtłuszczonego mleka w proszku Bedą efekty jak np. tycie po nim?? czy da sie zgrubnąc jedząc takie mleko w proszku??
Szacuny
2
Napisanych postów
41
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
588
Hejka mam jeszcze co od tego mleka jeszcze jedno pytanie:
Czy jak sie przytyje po tym mleku to tylko brzych urosnie ?? Czy na łapy też coś przyjdzie tłuszczu?? chodzi mi o to czy na np. nadgarstki i przedramie by jakiś tłuszcz przyszedł?? odp plisss
Szacuny
2
Napisanych postów
414
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
3783
Nie tyje sie od produktu tylko jego ilości.
Mleko jest produktem dość specyficznym zdrowym w małych ilościach, nie zdrowym w dużych.
Ogólnie większość osób z populacji ludzkiej wg badań nie toleruje laktozy...
Ogólnie mówiąc masz ochotę na mleko napij się pod polowy szklanki dziennie nie zaleje cię na pewno... a wyjdzie tylko na zdrowie.
A co do tego czy urośnie się na mleku...Tak pod warunkiem że mleko jest koniecznie do uzupełnienia bilansu kalorycznego.
Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...
Szacuny
50
Napisanych postów
10140
Wiek
36 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
38700
"A co do tego czy urośnie się na mleku...Tak pod warunkiem że mleko jest koniecznie do uzupełnienia bilansu kalorycznego."
No czyli właśnie nie na mleku... NIE TYJE SIĘ OD POJEDYŃCZYCH PRODUKTÓW!!
Szacuny
2
Napisanych postów
414
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
3783
Zależy w jakim kontekscie weźmiemy słowo "tyje"
W masę mięśniowa -naturalnie że nie, musi występować zespół powiązanych składników żywieniowych.
W tłuszcz- jak najbardziej pod warunkiem że czynnośc jedzenia tego pojedynczego produktu będzie cykliczna a ilość produktu umiarkowana bądź duża.
Przykładowo u endomorfika jedzenie paczki ciastek (pojedynczy produkt) codziennie , przez rok w całej pewności przyczyni się do iluś tam % zwiększenia tk. tłuszczonej.
Moim zdaniem oczywiście...
Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...