SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KTÓRY Z PODANYCH SPALACZY WYBRAĆ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10822
Witam mam do wyboru spalacze i nie wiem na który sie zdecydować prosze o rade :

HYDROXYCUT HARDCORE
JET FUEL
THERMO GAIN
RAPID LEAN
Controlled Labs Red Acid GEN 2

tylko te inne nie wchodza w grę... ja jestem jakoś za JET FUELEM a wy??? co będzie si?

koko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
jet fuel zbiera dobre opinie

myślę, że też bym się na niego skusił.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2279
Widziałem dobre efekty na Hydroxy, ale jak wiadomo każdy inaczej podchodzi do diety, treningów, itp. Na każdego będzie inaczej działać.

JET FUEL - obecnie moj znajomy zaczyna cykl (na początku stycznia) ale bede mogl powiedziec coś więcej jak będzie po cyklu lub nawet w trakcie. Podzielam zdanie King'a - zbiera pochlebne recenzje.. :)

Ja obecnie szykuje sie do cyklu z thyrotherm'em..

yo

Moja masa to jest mój kapitał ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17514
jak masz hajs weź hydroxycuta
tylko ze 3opakowania terza na cykl
jet fuel fajnie pobudza, ale na wycinke lepszy hydro źródło- forum animala

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
ostatnio wzialem sobie na sprobowanie jet fuela

i naprawde dobry preparacik

mozna polecac

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1917
Co sądzicie o Scorch'u? Podobno dobry spalacz ... nie wiem do konca jak dobry? Lepszy od Fuel'a?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10822
brałem okk ale strasznie na kibel pędził

koko

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon a KREW Z NOSA !

Następny temat

Ultimate Protein vs Nitroprogen

Shoty
Polecane artykuły