SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co markowe a co nie...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3183
Witajcie po dłuższej przerwie!
Co nie znaczy że nie ćwiczyłem:)

Moje pytanie dotyczy kierowania się przy zakupie odżywek ich marką. Co to znaczy? Po prostu:

kreatyna - można kupić np. vitalmaxa, bo tanio (tak?)

proteinki - najlepiej amerykańskie np. Universala (tak?)

l-glutamina - słyszałem, że można kupić kierując się ceną nie marką (tak?)

AAKG - nie wiem i prosze o opinię...

BCAA - też nie wiem...

jak sądzicie? W co warto zainwestować kupując drożej, a co po prostu kupić jak najtaniej? Oczywiście nie zakładam kupowania serwatki czy cukru białego zamiast carbo, ok? ;)

Kiedyś - siła. Teraz - rekreacja.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7669
wszystko ok.bcaa kup tansze.
zalezy jeszcze co kupujesz.czasami lepiej kupic drozsze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2855 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20198
"wszystko ok.bcaa kup tansze.
zalezy jeszcze co kupujesz.czasami lepiej kupic drozsze."


...widze ze twoje odp sa na bardzo wysokim poziomie...

daja wiele do zrozumienia

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39361
..mono to mono/ kazde jest dobre i ceną sie nie sugeruj
co do bialka nie tylko dobre są made in USiA
nasze są rowniez na dosc wysokim poziomie wiec spokojnie mozesz szukac innych niz america ,
gluta tesh raczej bez znaczenia ;)
w sumie to kwestia $ jakim operujemy
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
kreatyna - ok

proteinki - najlepiej amerykańskie np. Universala (tak?) skad takie cos ci sie wzielo?

l-glutamina - słyszałem, że można kupić kierując się ceną nie marką (tak?) zalezy od formy wg mnie czy peptyd czy estry

AAKG - nie wiem i prosze o opinię... kup Olimpa

BCAA - też nie wiem... moze byc tez Olimp

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
co do bialka to poszukaj testów na zawartość bialka w odzywkach ktore byly robione na sfd...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
kreatyna - kaizen, ultimate, universal, trec, multipower, dorian, prolab.

bcaa
- fitmax i olimp,

glutamina - nag kaizen

białka - nie wałkowane.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HP+CP DNT?

Następny temat

Co myslicie o tym?

electro
Polecane artykuły