SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dobry sprzecik mam w koszyku?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 409
siema! zamierzam sobie zakupic jakies suple jak myslicie dobry wybor za te pieniadze?dodam ze zalezy mi na czystej masie miesniowej oraz sile.
oto co zamierzam zakupic:
* UNIVERSAL BCAA 2000 120caps
* UNIVERSAL Ultra Whey Pro TWF 908g
* Trec CM3 1250 - 180 kapsułek
* OLIMP Creapure Citrate® 250 kaps.
razem za to 263zl.
mam jeszcze kreatyne
* INKOSPORT x-treme creatine monohydratpulver
nie za duzo wybralem tych kreatyn?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8968
Na pewnym znanym serwisie aukcyjnym wystarczy poszukać i można znaleźć za ok 110 zł dużego Storma...

Czy to naprawdę takie trudne...
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8580
za 263zl zdecydowanie mozesz sobie wybrac lepsze gadzety ;p ale po pierwsze t wypelnij ankiete i wtedy porozmawiamy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 409
no z tymi kreatynami to troche przesadzilem, odrzuce chyba cytrynian a co do BCAA to chcialem jakies aminokwasy dorzucic i wybralem BCAA. a cykli to juz mialem wiele cwicze juz ze 4 lata jak nie wiecej.to co proponujecie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8580
to jak miales wiele cykli to walnij sobie teraz jakies stacki. imo opcja najlepsza
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 409
ale drogo wychodzi storm 189zl za 821g :( czy wystarczy ten 417g?
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
2 x 10 gram bierzesz więc nie starczy 400 gramowe opakowanie

No masz Strasznie dużo opcji z tych stcków

Ćwiczyśz 4 lata ok ale ile razy brales kreatyne i jakei suplementy napisz cos o sobie

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-12-09 19:25:24
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 409
kreatyne przez ten okres jadlem moze z 4 albo 5 razy, ostatni moj cykl byl w kwietniu, wtedy zakupilem XP+ cytrynian i nawet bylem zadowolony.teraz mam do wydania gora do 300zl i nei wiem co zakupic
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Duża puszka Storma Plus Mała Puszka Shock Therapy.

Albo Taniej 655 Gramów Cell Pumpa i 350 gramów Nitrobolonu 2

a zreszte biało jako uzupełnienie go w Diecie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1302 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35302
storm za 185 zł ... gdzie ty masz takie ceny javascript: test('');
javascript: test(''); poszukaj dobrze - a białka można wyrwać w fajnych promocjach - przed mikołajkami były różne promocje _ pewnie przed świętami bedzie też - na meila wysyłam ci stronke gdzie storm jest po 105 zł (oczywiście ten normlany 843g) szukaj dobrze teraz jest tyle sklepów co jeden to lepsze promocje _ dokup białko - weź sie dobrze za miche i jedziesz do przodu - pozdro

Jastrzębie rulezz

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czeski gainer co sadzicie ?

Następny temat

Jak ja mam to rozplanować ?

electro
Polecane artykuły