Szacuny
0
Napisanych postów
118
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
581
u mnie doszło 7 i mam 1161i musiałem kupic bramkarza ;] kupilem zastepczego zadka i o zgrozo jak rosną ceny na TL-u kupiłem go za 244 tys a kiedys mojego solidnego kupilem za 276 tys a patrze na porownania dzisiaj tacy schodza za 600 tys........
"Nigdy nie trac nadziei bo ona jest kluczem do sukcesu"
Szacuny
13
Napisanych postów
5872
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
26991
No za 600 tys. i to jeszcze na dodatek 34 latek, ale ryma dałem Ja z KK wyglądam skromnie bo tylko 926 fanów, ale licze teraz na mojego napadziora którego kupiłem
SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH
Szacuny
3
Napisanych postów
3089
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
41359
Przegrałem mecz w 1. kolejce, ale teraz powinno być coraz lepiej. Dzisiaj awansowałem do kolejnej rundy Pucharu.
Beev, fajna kasa, ale przy obecnych cenach na TLu szybko ją wydasz. Ja obecnie mam 1 043 285 zł + dwóch zawodników na TLu (wystawieni za 2.8 mln i 4.0 mln). Dzisiaj wpadł mi 1 mln za mecz w Pucharze.