SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Hattrick - wirtualny manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 569096

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
u mnie doszło 7 i mam 1161i musiałem kupic bramkarza ;] kupilem zastepczego zadka i o zgrozo jak rosną ceny na TL-u kupiłem go za 244 tys a kiedys mojego solidnego kupilem za 276 tys a patrze na porownania dzisiaj tacy schodza za 600 tys........

"Nigdy nie trac nadziei bo ona jest kluczem do sukcesu"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5872 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26991
No za 600 tys. i to jeszcze na dodatek 34 latek, ale ryma dałem
Ja z KK wyglądam skromnie bo tylko 926 fanów, ale licze teraz na mojego napadziora którego kupiłem

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
Do mnie przyszedl 1 i teraz mam 1131...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1763
a ja mam 689 xDD

Klub: Brodman Szczecin

Liga: IX.1682

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 41359
Trochę już gram.

14.11.2005 (10/27) Zarząd klubu został zmieniony, gdy Pawfed przejął nad nim kontrolę i zmienił jego nazwę na RedPradnik.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 729
Pawiel widzę już po pierwszej przegranej i to 4:1!!! Ja na szczęście bez przegranej, ale i tak na 3 miejscu

Drużyna: Baszta Uniejów
Kraj: Polska
Liga: VIII.1118

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5872 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26991
Troche danych o moim klubie

Zespół: FC Explosion Poznań
Alias: BeeVo
Język: Polski
Gra od: 21.01.2005 o 16:14

Obecna liga: VIII.21

Najdroższy transfer: 5 mln zł
Thorbjørn Stuhr-Ellega

Stan konta klubu: 11 759 341 zł

Klub Kibica: 926 fanów

Może wreszcie zaczne pogrywać w HT bo troszkę się wkręciłem, zobaczymy jaki będzie obecny sezon a później się wezme do roboty

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
Beev jak to mozliwe ze przy takim malym klubie kibica masz tyle kasy??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
przypuszczam ze miał niskie pensje a przy tym samych graczy ;]. A jak tak grasz to Ci sie kaski uzbiera ;]

"Nigdy nie trac nadziei bo ona jest kluczem do sukcesu"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 41359
Przegrałem mecz w 1. kolejce, ale teraz powinno być coraz lepiej. Dzisiaj awansowałem do kolejnej rundy Pucharu.

Beev, fajna kasa, ale przy obecnych cenach na TLu szybko ją wydasz. Ja obecnie mam 1 043 285 zł + dwóch zawodników na TLu (wystawieni za 2.8 mln i 4.0 mln). Dzisiaj wpadł mi 1 mln za mecz w Pucharze.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Groclin-jak?

Następny temat

Fc Barcelona

electro
Polecane artykuły