SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie z Androidem - wirtualny partner pulsometr

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Orientuje się ktoś może jakie ciekawe programy i urządzenia można zainstalować lub podpiąć pod smartfona na androidzie? Głównie zależy mi na wirtualnym partnerze treningowym i pomiarze pulsu w trakcie biegu. Gdzieś wyczytałem że płatna wersja endomondo posiada wirtualnego partnera ale w opisie programu tego nie widzę. Jeśli chodzi o pomiar pulsu to teoretycznie potrzebny bedzie pasek i jakis nadajnich działający przykładowo na bluetoothcie. Wydanie 800 zł na zegarek z gps i pulsometrem to dla mnie trochę za dużo. Może ktoś już ma gotowy zestaw pod smartfona i podzieli się jego konfiguracją.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
endomondo zwykła wersja jest wystarczająca polecam, bo sam używam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Mi nie wystarcza często brakuje mi motywacji i opcja z wirtualnym partnerem by mi się przydała.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z obuwiem sporotwym

Następny temat

trening skoku w dal

WHEY premium