Nie sam bym wolal 4 razy ale jak robilem biceps z plecami to zajmowało mi to zbyt duzo czasu na silowni(4 cw na najszerszy grzbietu + MC + 3 cw na biceps = ok 26 seri
)
)hwdp
Ilość wyświetleń tematu: 2476
)hwdp
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
np robiłem 10 seri na biceps i wydawało mi sie za mało\
hwdp
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
hwdp
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
Pare dni póżniej (po treningu klatki) udało sie
Jak narzie trening git.
hwdp
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły