Witam. MAm sporo supli (bialko, stacki), które są wogóle nie otwierane i trzymam je głęboko w szafie. Data ważności to gdzies koncówka 2008, ale mam obawy czy mi sie nie zepsują jakoś, bo dzisiaj stwierdziłem że krealkalyn jest do wyrzucenia bo śmierdzi i złapał wilgoć( z tym że on akurat był już wcześniej otwarty). Jak przechowywać te suple , czy nie mam sie o co martwic? Narazie nie mam zamiaru ich stosowac, bo nie trenuje.
Can I at least get a blow job ?
Krzysztof Piekarz
