Witam.
Moj tydzień wyglada tak : 2x2h gra w nogę 2x1.5h koszykówka 2x45min basen do tego zajecia na uczelni ( AWF :P ) LA, Gimnastyka :)
Wzrost 185cm waga 87(chyba zaduzo :P)
Prowadzę aktywny tryb życia ale narazie na siłownie mi sie nie pali ;) Planuje zakup drązka jakiegos fajnego i taki mini trening w domu ale bez zadnego programu :)
Czy mogli byście mi polecić jakies preparaty które by mnie jakoś wspomogły :) Osobiscie mysle o kupnie takich specyfików jak : jakiś fatburner, karnityna, kreatyna i witaminki <- preferował bym w płynie wszystko :P
Z góry dzieki i przepraszam za każda głupote jaką tu napisałem :)
Moj tydzień wyglada tak : 2x2h gra w nogę 2x1.5h koszykówka 2x45min basen do tego zajecia na uczelni ( AWF :P ) LA, Gimnastyka :)
Wzrost 185cm waga 87(chyba zaduzo :P)
Prowadzę aktywny tryb życia ale narazie na siłownie mi sie nie pali ;) Planuje zakup drązka jakiegos fajnego i taki mini trening w domu ale bez zadnego programu :)
Czy mogli byście mi polecić jakies preparaty które by mnie jakoś wspomogły :) Osobiscie mysle o kupnie takich specyfików jak : jakiś fatburner, karnityna, kreatyna i witaminki <- preferował bym w płynie wszystko :P
Z góry dzieki i przepraszam za każda głupote jaką tu napisałem :)
Krzysztof Piekarz