SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak dawkować HorsePower i CellPump??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1313
witam. Jak w temacie, chciałbym abyście mi doradzili jak dawkować te dwie odżywki ?? Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17470
cp rano , hp przed treningiem i gitara :)

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
w dnt na odwrot mozesz dac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1313
Dzieki. A możecie mi jeszcze podpowiedziec w jakich dawkach ?? z gory dzieki :)
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
a uzywales wyszukiwarki? jest tutaj taki wynalazek co zna odp na takie pytania.


cp - porcja (9g) przed sniadaniem, HP - porcja (chyba 20g o ile sie nie myle) - przed treningiem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1313
A mam jeszcze do tego brac jakies bialko lub weglowodany po treningu ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
bialko i wegle po treningu, tyle ze wegle z pozywienia
tak 20-30min po trenie mozesz wypic odzywke bialkowa, pozniej jak tam bedziesz w domu jakis ryz czy cos
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1313
Dzieki Wam i Tobie Dasiu2 ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1313
A jak długo mam brać HP ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
standartowo 6-8 tyg, ale jak czujesz ze dziala a obwody i sila dalej leca w gore to jedziesz dluzej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1313
Czyli calą puchę od razu jeśli "dobrze idzie" ??:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy tak można??

Następny temat

X-pand

electro
Polecane artykuły