Mam pytanie... Czy podczas ataku ręka powinna być całkowicie prosta nawet w czasie wygięcia ciała do tyłu,gdy ręka idzie za plecy?
Czy można ją troszkę ugiąć?
Czy można ją troszkę ugiąć?
Monia;)
Ilość wyświetleń tematu: 8579
Monia;)
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
http://www.pajacyk.pl - Kliknij.
www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!
musisz w koncu zlapac zasieg zeby nad tym blokiem uderzyc
ale zeby uderzenie bylo mocne to reka przy odgieciu do tylu powinna byc zgieta, daje to wieksza predkosc na poczatku, pozniej sie prostuje i bum, jest power wiekszy
np : http://www.volleyballmovies.pl/?mov=104


http://www.sfd.pl/Moja_nowa_siłownia-t434596.html <-- moja siłownia ;)
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły