SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Coś dla Akrobatów :>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
Więc trenuję capoeirę , akrobatykę 3h codziennie poza sobota i niedzielą . Trzeba mi minimalnie masy dla wyglądu lepszego i dużo energi bo nie wyrabiam z 5x 3h tygodniowo . Najlepiej jak by po przestaniu brania tego nie spadała znacznie siła . Co polecacie ?

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10185
Jeżeli tak intensywnie ćwiczysz to polecam ci dobrą diete i do tego w czasie treningów carbo i jakiś antykatabolik ale to już w zależności czy te 3h masz podzielone na kilka mniejszych treningów czy też nie
jak już będziesz miał dobrą dietę to wtedy możesz sięgnąć po kreatynę

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
Jeżeli jestem uczulony na białko które jest np. w Mleku , kwasy takie jak w cytrynie i ostre rzeczy to co ja sobie za konkretną dietę mogę ułożyć ? ;x

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
a co do tych 3h troszeczkę przesadziłem .
Dokładnie to idzie to tak
Pon - 2h Capo
Wtorek - poltora h akro
sroda - 2h capo
czw - 1.5h akro
piatek - 2h capo
treningi capo sa w szczegolnosci wykanczajace i na nastepny dzien zazwyczaj jestem nieco cienki na treningach akro . Taka sila tylko do chodzenia :<

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10407
BCAA + L-Glutamina - wspomoże szybszą regenerację organizmu, a do tego carbo i dobry preparat witaminowy. dieta podstawa jak zresztą przy każdym sporcie, poza brydżem
...
Napisał(a)
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 100770
dieta, witaminy, zma i mozesz dokupic glukozamine bo pewnie stawy tez niezle obciazasz tam

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
Kupie póki co glukozamine i L-Glutamina :D proszę was tylko napiszcie mi jakiej firmy kupić lub jakie i jak dawkować jeżeli np.
7rano wstaje - sniadanie
8-16 praca na budowie a miedzy tym 2x śniadanie wpierniczamy :D
16/17 jem obiad :>
19-21 trening , przychodzę , jem i około 12 się kładę . Jak by wyglądało dawkowanie w moim przypadku BTW moja waga to 74 kg / 184cm

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
A ja bym tu widzial nawet jeszcze jablczan krety.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon 2 + białko /Pytanie

Następny temat

DECA stack

electro
Polecane artykuły