Szacuny
2
Napisanych postów
24
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
170
Ponieważ nie znam sie na tym zbytnio, chciałbym mieć czarno na białym wytyczone co mam jeść w jakich godzinach w jaki dzień tygodnia, mam 182 cm wzrostu obecnie 82 kilo żywej wagi i 18 lat. Jestem dobrze zbudowany gdyż odziedziczyłem to po rodzinie :P Zamierzam w przyszłym tygodniu zamowić TREC HMB, kre alkalyny oraz profit whey mass. Intensywnie ćwiczyć zacząłem w poprzednim tygodniu, kiedyś to tylko sporadycznie i zależy mi głownie na sile ! ! ! Czy mógłby mi ktoś pomóc w tej kwestii
Zmieniony przez - MaK1300 w dniu 2007-09-18 18:09:49
Szacuny
2
Napisanych postów
24
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
170
Nie pompuj sie tak, napisałem to, bo nie miałem czasu szukać i w ten oto sposób stworzyłem nowy temat, fakt przyznam iż teraz znalazłem Podobne zapytania, dzięki o_O
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
mak ale zrozum , ze tak obszerne forum ma w sobie na tyle artykolow ze zamiast czekac na odpowiedzi mozna sie chociaz przekonac , czy juz przypadkiem nie zostalo to gdzies opisane . jesli jest a nie masz czasu czytac to odloz sobie to na kiedy indziej .