Szacuny
0
Napisanych postów
19
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
517
Witam
Mam pytanko co do A6W (a nie znalazlem odpowiedzi na forum), robie to od jakiegos czasu i mam pewien problem, zamiast uniesc sie do gory podnosza mi sie nogi i biodra, czy przy tym cwiczeniu mozna blokowac sobie o cos nogi, albo zalozyc jakies obciazenia na kostki??
Szacuny
0
Napisanych postów
237
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1159
Witam
Mam pytanko co do A6W (a nie znalazlem odpowiedzi na forum), robie to od jakiegos czasu i mam pewien problem, zamiast uniesc sie do gory podnosza mi sie nogi i biodra, czy przy tym cwiczeniu mozna blokowac sobie o cos nogi, albo zalozyc jakies obciazenia na kostki??
podnosza mi sie nogi-to chyba normalne ze ci sie nogi podnosza bo kaze cwiczenie polega na unoszeniu nog
zalozyc jakies obciazenia na kostki?? -no mozesz ale wtedy bedziesz mial ciezej do zrobienia te cwiczenia wiadomo
wiczeniu mozna blokowac sobie o cos nogi-jak chcesz sobie o cos blokowac nogi...??moim zdaniem nie
Szacuny
0
Napisanych postów
19
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
517
wlasnie chodzi o to ze nogi sie przyciagaja do tulowia a tulw pozostaje przy ziemi, zawsze przy brzuszkach musialem miec zablokowane o cos nogi ze wzgledu na to ze to one podnosily mi sie do gory a nie tulw. Problemu z sila brzucha raczej nie mam bo moge bez problemu zrobic 200-300 brzuszkow.
I tu jest moje pytanie, czy mozna blokowac sobie o cos noge ktora jest polozona, ew. podniesiona przytrzymywac o lawke od spodu?
Szacuny
0
Napisanych postów
19
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
517
nie wiem moze mam za lekkie nogi ... nie wiem... poprostu musze miec zablokowane nogi bo mi sie podnosza, chyba ze na wyprostowanych cwicze to jest lepiej
Szacuny
4
Napisanych postów
177
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2473
>>Problemu z sila brzucha raczej nie mam bo moge bez problemu zrobic 200-300 brzuszkow.
Robienie 200-300 brzuszkow ma sie nijak do sily. Brzuszek nie wymaga prawie zadnej sily. Jak robisz ich duzo to po prostu budujesz kondycje.
Zeby zbudowac sile potrzebujesz trudnijeszych cwiczen (albo obciazenia) wykonywanych w krotszym czasie. To jest podstawowa zasada budowy miesni i sily, brzuch nie jest wyjatkiem.
To nie jest kwestia lekkich nog ale wlasnie braku sily miesni brzucha.
Nie pamietam dobrze ale chyba w A6W nie ma podnoszenia sie jak w brzuszkach ? Nogi zgiete/podniesione, podnosisz tylko gorna czesc tulowia ? Czy sie myle ?
Szacuny
0
Napisanych postów
19
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
517
Nie pamietam dobrze ale chyba w A6W nie ma podnoszenia sie jak w brzuszkach ? Nogi zgiete/podniesione, podnosisz tylko gorna czesc tulowia ? Czy sie myle ?
no tak, z tym ze jak podniose nogi to jestem w stanie podniesc tylko lopatki bo jak staram sie troche wyzej to przechylam sie do tylu jak na kolysce :/