Witam.
Instruktor na siłowni mówił mi że od dwóch lat istnieje teoria że ludzie którzy ćwiczą na siłowni są wyżsi, mówił że kości się odbijają i rosną, Teoria ponoć istnieje od 2 lat, nie polecał nam spróbować iż niema sam pewności :) a wy co o tym myślicie? w Książce w której było pokazane trening poza siłownia czyli w domu, była na końcu tabela i w tabeli pisało że typ przez te wszystkie treningi które były opisane w książce urósł o 2-3 cm... a co wy na to Wszystko :)?
Instruktor na siłowni mówił mi że od dwóch lat istnieje teoria że ludzie którzy ćwiczą na siłowni są wyżsi, mówił że kości się odbijają i rosną, Teoria ponoć istnieje od 2 lat, nie polecał nam spróbować iż niema sam pewności :) a wy co o tym myślicie? w Książce w której było pokazane trening poza siłownia czyli w domu, była na końcu tabela i w tabeli pisało że typ przez te wszystkie treningi które były opisane w książce urósł o 2-3 cm... a co wy na to Wszystko :)?
Żeby być gangsterem, trzeba mieć jaja! ;)
Krzysztof Piekarz

) tak przynajmniej bylo w moim przypadku