SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobre działanie (sogi)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3888
chciałbym sie z wami podzielic moimi doswiadczeniami na cyklach kreatynowych. pierwszy miałem na mono olimpu byl super, nastepny juz nie dał mi zadnych efektow oprocz zalania woda.
pozniej robiłóem cykl na TCM olimpu i mono megabola+dextroza efekty znikome.
Nastepny był TCM z bio tech i mała pucha cp + hmb olimp, troszke dzialalo ale nie bylem bardzo zadowolony.
Nastepnie był CP 450g + creatine alkaline z megabola zero efektów
Teraz jestem na cyklu z samego CP i biore do tego BCAA activity i jestem bardzo zaskoczony 3 tydzien brania a siłę tak mi w góre skoczyła ze az sam nie dowierzam, masa miesniowa tez poszła w góre i nawet tkanka tluszczowa mi spadła.
Dodam ze oprócz 2 pierwszych cykli to dieta jest plus wszystkie dodatki jako uzupelnienie tj witaminki, omega, zma, carbo, białeczko, czasem jakis termogenik+cla przy redukcji.
Wieć mam pytani czy ktoś wie od czego to jest zalezne i czy jak bym nastepny cykl robił na mono to efekty mogą byc zblizone bo mono dosyc dawno nie brałem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11548
mozesz wrocic do mono kreta to kreta.
pozdr.

>Nie dyskutuj z d****em bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem<
http://www.youtube.com/watch?v=330zACU0b6E&mode=related&search= 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 777 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8196
Hmmm troche tej krety zjadles i to nie tylko mono a pierwszy raz jest tylko raz niestety:( Ale nie bedziesz wiedzial bopuki sam nie sprobujesz bo nikt nie bedzie w stanie ocenic efektow na 100%

Pamiętaj! Nie znam strzachu, więc jedź na plaże-przyzwyczajaj się do piachu!!!
http://www.sfd.pl/~TAJEMNICA_ZDROWEGO_JEDZENIA:_27_waznych_porad_~_!-t358150.html - Tajemnica zdrowego zywienia ~ !

http://www.sfd.pl/~TEST-_XP+CP_&_dodatki--->Masa_by_HoligaN90-t360772.html -Zapraszam!!!

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243126
Moga byc, ale nie jest to pewne. Nigdy nie wiadomo, jak zareaguje twoj organizm. Na niektorych dziala rownie dobrze jak za pierwszym razem, a na innych wcale. Pozdro

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1630
Nie kazżdy organizm reaguje tak samo na takie same bodźce.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39361
..tak to jest,
zawsze po 1 cyklu są najlepsze efekty i praktycznie kazdy jest zadowolony,
pozatym moze w Twoim przypadku byl za krotki odstep miedzy kolejnymi cyklami,
albo po prostu organizm potrzebuje wiecej czasu zeby znow dobrze zareagowac na mono,
to jest sprawa indywidualna i u kazdego jest troche inaczej
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3888
dzieki sogi poleciały, niewiem ale dodałem do tego BCAA moze na moj organizm wlasnie BCAA z CP dało takiego kopa ))) oby takich bylo wiecej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28684
może xpanda sobie zarzuć

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najsmaczniejsze białko

Następny temat

staki kreatynowe/no

Shoty
Polecane artykuły