Szacuny
0
Napisanych postów
35
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
266
Tak może być ale w GKS nie gra Garguła i Pietrasiak . Nie wiem Czy będą grać z Dnipro Miejmy nadzieje że tak bo w GKS nie miał kto rozgrywać i wykanczać Nowak przede wszystkim dobrze wszedł i dzienki temu mamy dwie a nie jedną drużyne w Pucharze UEFA
Szacuny
19
Napisanych postów
10067
Wiek
34 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
27778
Dniepropietrowsku wylosowanie PGE GKS Bełchatów za rywala w drugiej rundzie kwalifikacyjnej rozgrywek Pucharu UEFA przez tamtejszy Dnipro - nie wywarło większego wrażenia. W ukraińskim klubie panuje przekonanie, iż Dnipro wygra rywalizację z bełchatowianami.
- Było nam wszystko jedno na kogo trafimy z piątki zespołów, które mógł przydzielić nam los. Wszystkie reprezentują wyrównany poziom. Tak więc do wyników losowania podszedłem spokojnie. Myślę, że odpowiada nam polski klub - powiedział generalny dyrektor Dnipro, Andrej Stecenko.
Podobną opinię reprezentuje trener klubu z Dniepropietrowska, Oleg Protasow. - Według mnie pięć klubów, które mogliśmy wylosować charakteryzuje podobny poziom. O polskim klubie praktycznie nic nie wiem. Poznamy tego rywala po analizie jego poprzednich występów w Pucharze UEFA. Ponadto do chwili meczu z nami - rozegrają oni dwa mecze ligowe. Także z tych spotkań zbierzemy informacje. GKS to drużyna, z którą należy i można grać dobrze. Nie jestem zaniepokojony tym, iż pierwszy mecz rozegramy u siebie. I wówczas można poznać przeciwnika i opracować odpowiednią taktykę na mecz rewanżowy - powiedział Protasow.