siemanko
to chyba dobry dział.
pytanie chce zapisac sie na zapasy i nie wiem czy dobrze robie?
mialem z 10-12 lat chodzilem z 6-7miechów potem przestałem
od 14 roku zycia zaczełem chodzic na siłownie i tak az do teraz chodze
jestem przy masie i takie tam.
teraz chce spowrotem wrocic na zapasy ale dalej cwiczyc na siłowni.
wszystko zapomnialem juz na zapasach, kondycja mi spadla i to mocno.
mam teraz 16,5 lat waze 85 i mam wzrostu 180. i nie wiem czy mnie wezma na te zapsy bo jak pisalem techniki juz wszystko pozapominałem.
jak bym sie teraz nadawal to by bylo dobrze normalnie silka potem zapasy i tak w kółko.
tylko nie chciałbym schudnąc mocno zeby bylo zemnie chucherko ale teraz chce miec bardzo dobra kondyche:)
jak cos ocencie czy spokojnie moge isc czy juz zapozno...
napiscie co o tym sądzicie :)
to chyba dobry dział.
pytanie chce zapisac sie na zapasy i nie wiem czy dobrze robie?
mialem z 10-12 lat chodzilem z 6-7miechów potem przestałem
od 14 roku zycia zaczełem chodzic na siłownie i tak az do teraz chodze
jestem przy masie i takie tam.
teraz chce spowrotem wrocic na zapasy ale dalej cwiczyc na siłowni.
wszystko zapomnialem juz na zapasach, kondycja mi spadla i to mocno.
mam teraz 16,5 lat waze 85 i mam wzrostu 180. i nie wiem czy mnie wezma na te zapsy bo jak pisalem techniki juz wszystko pozapominałem.
jak bym sie teraz nadawal to by bylo dobrze normalnie silka potem zapasy i tak w kółko.
tylko nie chciałbym schudnąc mocno zeby bylo zemnie chucherko ale teraz chce miec bardzo dobra kondyche:)
jak cos ocencie czy spokojnie moge isc czy juz zapozno...
napiscie co o tym sądzicie :)
>AHA
Krzysztof Piekarz