Witam jestem tu nowy i ćwicze biegi amamtorski i każdy mówi mi że jakbym miał trenera to może by coś ze mnie było bo przcież dobre miejsca zajmuje i mam niezłe czasy. Prosze was o dobry plan treningu na dystans 1500m, 1000m, 600m, 300m i 50m bo w tych dystansach biegam. Jeżeli nie macie to najbardzej chciałbym prosić o 1500m i 1000m.
Z góry dziękuje
Z góry dziękuje

Krzysztof Piekarz
.