SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prosze o porade treningową

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2058
witam!
trenuje 3 razy w tygodniu, jednak czuje że to za mało, staż 2 lata na siłce z przerwami wakacyjnymi itd.

poniedziałek klatka + biceps
wyciskanie sztangi leżąc x4 serie, wyciskanie sztangi skos x serie, rozpiętki x3 serie
uginanie ramion ze sztangą skośną x4, uginania ramion siedząc na ławeczce x4, modlitewnik x3, sztangielki młotkiem x3

środa plecy +triceps

piątek nogi+ barki

Problem jest taki, że strasznie ciężko mi idzie robienie mięśni klatki, dlatego się pytam czy jest jakiś pomysł aby zmienić, dorzucić ćwiczeń, albo wpakować w jeszcze jakiś dzień ponownie klatke +biceps? Proszę bardziej doświadczonych o pomoc

cowall

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11303
Co masz na myśli mówiąc, że ciężko ci idzie robienie mięśni klatki??

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2694
zrób sobie trening z piorytetem klatki
pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 516
Spróbuj dla odmiany może trening 4 dniowy - Partia 2x w tyg. jednak z ograniczoną intensywnością.

Pn - Klatka,Barki,Triceps,Nogi
Wt - Plecy,Biceps,Przedramiona
Śr - Wolne
Czw - Klatka,Barki,Triceps,Nogi
Pt - Plecy,Biceps,Przedramiona
Sb,Nd - Wolne

Ważne abyś zachował odpowiednią intensywność.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16702
klatka swoja droga

ale 14 serii na biceps to o 6 - 7 za duzo...

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11303
Spróbuj takie połączenie:
pon: bary nogi
sro: klata tric bic (lapa - superserie)
piat: plecy przedramie brzuch

na klate dajesz:
wyciskanie szeroko na skosie glowa w dol sztanga 5*5
wyciskanie na skosie w gore sztanga 4*12

Trening trwa 6 tygodni.

1 tydzień: 70% maksa
2 tydzień: 80% maksa
3 tydzień: 90% maksa
4 tydzień: 100% maksa
5 tydzień: 105% maksa
6 tydzień: 110% maksa

Wytłumaczenie do powyższego:
Jeśli na klate wyciskasz 100kg... to w pierwszym tygodniu robisz tylko 70% tego procent, w drugim 80% 100kg czyli 80kg itd... w każdym ćwiczeniu.

pozdrawiam

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze ułóżcie mi plan błagam :)

Następny temat

rozstępy od martwego ciągu

electro
Polecane artykuły