Witam. Chciałbym troszkę zrzucić tłuszczyku z brzucha
Tak więc wyszło mi, że musze dziennie przyjmować 3200 kcl. Moja dieta:
Śniadanie: Musli z mlekiem + kromka chleba z serem żółtym
II śniadanie: Bułka z pomidorem
Obiad: Tu nie wiem co robić, czy jeść takie domowe obiadki czy coś samemu
Przed treningiem: Płatki owsiane na mleku + owoc
Po treningu: brązowy ryż z tuńczykiem/śledziem/sardynkami oczywiście w puszcze
Kolacja: chleb z twarogiem/jajecznica/jajka całe
Co myślicie?
Tak więc wyszło mi, że musze dziennie przyjmować 3200 kcl. Moja dieta:
Śniadanie: Musli z mlekiem + kromka chleba z serem żółtym
II śniadanie: Bułka z pomidorem
Obiad: Tu nie wiem co robić, czy jeść takie domowe obiadki czy coś samemu
Przed treningiem: Płatki owsiane na mleku + owoc
Po treningu: brązowy ryż z tuńczykiem/śledziem/sardynkami oczywiście w puszcze
Kolacja: chleb z twarogiem/jajecznica/jajka całe
Co myślicie?
FC Barcelona
Krzysztof Piekarz