SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę sprawdźcie czy to jest dobre

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
Nie interesowałem się sklepami internetowymi. Sprawdzałeś w "zwykłych" sklepach? W Trójmieście po tyle chodzi. Ktoś pisał o promocji gdzieś na sieci. Może ktoś poda? Poszukaj.

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15112
Kaspaw, wrzuciłem Ci na maila sklep internetowy, w którym jest za 105zł.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, że od marca bo rzeźbić to trzeba mieć co, a na spalenie tłuszczu trzy miesiące starczą spokojnie

lucek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3978
I oto chodzi ".....rzeźbić trzeba mieć co...." tak rzeźbić,żeby żebra nie powychodził na wierzch,hehehe a ja nie rzeźbie,bo co.........kości mam rzeźbić?! hehehehe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3782
Spoko ale ja mam co rzeźbić. Te 100 kg to ni tylko tłuszczyk..... mięcha tez troche jest.....

!!! " NO PAIN NO GAME" !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3978
Rzeczywiście,że masz co,hehehe a ja tam wole więcej masy i rzeźba mi wcale nie potrzebna na jakimś tam profesjonalnym poziomoe.......wystarczy pare żyłek i płaski brzuszek.........Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3782
Mnie też nie zależy na jakiejś super rzeźbie. Ot dla własnej satysfakcji i dobrego samopoczucia chcę zgubić troche tłuszczyku i poprawić definicję mięśni..... I tyle

Pzdr

!!! " NO PAIN NO GAME" !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3978
W sumie to tak!!!
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
Falcone, mozesz mi tez wrzucic na mail'a ten sklep internetowy ???

[email protected]

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP 80 System Protein

Następny temat

Natural Sterol Complex

electro
Polecane artykuły