Szacuny
26
Napisanych postów
6905
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
80672
Nie interesowałem się sklepami internetowymi. Sprawdzałeś w "zwykłych" sklepach? W Trójmieście po tyle chodzi. Ktoś pisał o promocji gdzieś na sieci. Może ktoś poda? Poszukaj.
Szacuny
3
Napisanych postów
1325
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
3978
I oto chodzi ".....rzeźbić trzeba mieć co...." tak rzeźbić,żeby żebra nie powychodził na wierzch,hehehe a ja nie rzeźbie,bo co.........kości mam rzeźbić?! hehehehe
Szacuny
3
Napisanych postów
1325
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
3978
Rzeczywiście,że masz co,hehehe a ja tam wole więcej masy i rzeźba mi wcale nie potrzebna na jakimś tam profesjonalnym poziomoe.......wystarczy pare żyłek i płaski brzuszek.........Pozdrawiam
Szacuny
0
Napisanych postów
250
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
3782
Mnie też nie zależy na jakiejś super rzeźbie. Ot dla własnej satysfakcji i dobrego samopoczucia chcę zgubić troche tłuszczyku i poprawić definicję mięśni..... I tyle