SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest dobre połączenie suplementacji? Jak je dawkować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Przedtreningówka A.M.G,Kreatyna Hyper fusion , Gainer Hi-anabol gain.
Tylko we wszystkim jest kreatyna i zastanawiam się czy jej nie wysikam, i kiedy mam brać ta kreatyne rano czy po treningu pisze ze po treningu? Po treningu tez pije gainera gdzie tez jest kreatyna? Może podpowiecie jak mam brać gainera i ta kreatyna.
Proszę o szybko odpowiedz :)
Pozdrawiam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
zlicz cala kreatyne z odzywek i supli i daj tyle po treningu by wychodzilo 10g lacznie na dobe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Tylko 10g na dzień ? Czyli np: jak jeszcze jest w przedtreningowce to znow mniej mam brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Jak będziesz mieć wiecej to nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Bo ja tak robię ze biore kreatyne po treningu 6 tabletek w dni treningowe,w dni nie treningowe 6 rano na czczo
a gainera biore jedna porcje w szkole i po treningu tylko ze w tej przedtreningoce tez jest kreatyna.

Zmieniony przez - Gawron95 w dniu 2014-01-17 19:36:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
A ile masz kreatyny w tym co bierzesz przed treningiem? Dodaj do tego ta kreatynę co masz w gainerze i jak jest mniej niz 10g w tych dwóch produktach to dodaj odpowiednia ilość kreatyny w kapsach i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Aha, ok dzięki wielkie za ta odpowiedz bo teraz własnie skumałem o co chodzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REDWEILER - uwaga bo to oszustwo!

Następny temat

odzywka

Wiecej