SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobra kreatyna z pompą

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4593

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4375
to może weź jakieś mono zwykle. bo z tego co mi sie wydaje to będzie twój pierwszy cykl wiec zacznij od mono.

pzdr

Zmieniony przez - _Fatal1ty_ w dniu 2007-05-15 14:32:17

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
miałem już trzy cykle mono, za każdym razem przybrałem max 3kg :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20424
na mono przybiera sie najwiecej bo wode ciagnie wiec po innych kreatynach czy nawet stekach nie nie przytyjesz bardzjej skup sie na diecie i jej uzupelnieniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
To po co w takim razie są lepsze kreatyny ? ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
nie ma lepszych kreatyn

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
To jakie są: można z tego wywnioskować że mono jest równoważne z jabłczanem
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
rownoważne z jedzeniem a nie narzekaniem jak baba.

zacznij jeśc i nie zawracaj głowy głupotami.

60 kilo, dobre sobie.
te 3 kilo to woda, bez jedzenia mozesz sobie popykac w ping ponga.

albo jedz zupki chińskie i mnie nie denerwuj.


zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

swolen czy xpand ?

Następny temat

Cykle na Krea

electro
Polecane artykuły