a mianowicie od porodu się odchudzam,no ale tylko na słowach kończe.
wytrzymuje dwa trzy dni i idę na kebabika:(
Czy wiecie może czy gdzieś w okolicach świętochłowic(katowice,chorzów czy ruda)jest jakaś siłownia gdzie ktoś pokaże mi co i jak,powie co najlepiej jeść i w razie czego kopnie mnie w dupe.
Zaczełam chodzić na aqua 3x w tygodniu po 45min ale to chyba za mało.
Moja kondycja równa się zero,a apetyt ogromny.Zastanawiałam się nad jakimś dodatkiem do diety(THERM LINE OLIMPU) + raz aerobik i raz callanetic.Może ktoś coś dobrego i nieszkodzącego poleci.
No ale zbliżają się wakacje i chciałabym chociaż z 40-42 wejść do 38.
Dziękuję za wszelkie rady.
Zmieniony przez - grosikk w dniu 2007-03-30 22:58:30
wytrzymuje dwa trzy dni i idę na kebabika:(
Czy wiecie może czy gdzieś w okolicach świętochłowic(katowice,chorzów czy ruda)jest jakaś siłownia gdzie ktoś pokaże mi co i jak,powie co najlepiej jeść i w razie czego kopnie mnie w dupe.
Zaczełam chodzić na aqua 3x w tygodniu po 45min ale to chyba za mało.
Moja kondycja równa się zero,a apetyt ogromny.Zastanawiałam się nad jakimś dodatkiem do diety(THERM LINE OLIMPU) + raz aerobik i raz callanetic.Może ktoś coś dobrego i nieszkodzącego poleci.
No ale zbliżają się wakacje i chciałabym chociaż z 40-42 wejść do 38.
Dziękuję za wszelkie rady.
Zmieniony przez - grosikk w dniu 2007-03-30 22:58:30
Krzysztof Piekarz
.Jeśli chcesz schudnąc to na początek musisz podzielic posiłki najlepiej na 4 porcje rozłożone w równych odstępach czasu np. co 3h.
)
pewnie sięorientujesz że nadmierne spożywanie tłuszczy pochodzenia zwierzęcego to prosta droga do poważnych chorób układu krążenia i wielu innych.
jakiś fitness w basenie czy cóś?
ACH TE BABCIE