Od czwartku zaczynam ostrą krótką redukcję, chce jak najmniej stracić mięcha i mam takie suple:
-thyro,bcaa treca, cp,mono treca,glutamina, l-karnityna treca(po niej niechce mi się tak słodyczy jeść;)
i tak przez 2 tygodnie codziennie rano na czczo aeroby przy takiej supolementacji
Przed biegiem na czczo 2capsy thyro,,4 capsylkarnityny treca,porcja cp, 10g glutaminy, po południu porcja mono, albo cp, 10g glutamina, 2 capsy l-karnityny
Dobrze myślę??
-thyro,bcaa treca, cp,mono treca,glutamina, l-karnityna treca(po niej niechce mi się tak słodyczy jeść;)
i tak przez 2 tygodnie codziennie rano na czczo aeroby przy takiej supolementacji
Przed biegiem na czczo 2capsy thyro,,4 capsylkarnityny treca,porcja cp, 10g glutaminy, po południu porcja mono, albo cp, 10g glutamina, 2 capsy l-karnityny
Dobrze myślę??
---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---
Krzysztof Piekarz
pomysl czy sie oplaca a cp dopiero zacznie porzadnie dzialac pod koniec 2 tyg.