witam wszystkich mam fotki po 6 miesiacach moich meczarni na silce, niestety ale zrobienie masy u mnie graniczy z cudem,
jestem zdecydownie ektomorfikiem,
diete jako taka ostatnio staralem sie utrzymac ale nic z tego, ciezko mi sie to widzi
w tygodniu mam 3-4 treningi na silce i dodatkowo 2 razy na stadionie gdzie mam naprawde sporo biegania takze, jak widac wolnego w tygodniu niemam
moje wymiary:
Łapa 33cm - bez pompy
Klata 100cm - na luzaka bez napinania
Bary 113cm
Wyciskanie 90kg
Waga 66kg
wiek 18 lat bedzie w grudniu
w tygodniu mam 3-4 treningi na silce i dodatkowo wlasnie 2 razy na stadionie takze, jak widac wolnego w tygodniu niemam
dodam jeszcze ze nie zazywalem jeszcze zadnych kreatyn, ale wlasnie zastanawiam sie nad kupnem, na poczatek cos z niszej polki np vitalmaxa tego zielonego, oczywiscie podczas cyklu bede staral sie utrzymac diete
czekam na jakiekolwiek porady, oceny, niestety ale lepszych fotek niemam jakościowo
pozdro
jestem zdecydownie ektomorfikiem,
diete jako taka ostatnio staralem sie utrzymac ale nic z tego, ciezko mi sie to widzi
w tygodniu mam 3-4 treningi na silce i dodatkowo 2 razy na stadionie gdzie mam naprawde sporo biegania takze, jak widac wolnego w tygodniu niemam
moje wymiary:
Łapa 33cm - bez pompy
Klata 100cm - na luzaka bez napinania
Bary 113cm
Wyciskanie 90kg
Waga 66kg
wiek 18 lat bedzie w grudniu
w tygodniu mam 3-4 treningi na silce i dodatkowo wlasnie 2 razy na stadionie takze, jak widac wolnego w tygodniu niemam
dodam jeszcze ze nie zazywalem jeszcze zadnych kreatyn, ale wlasnie zastanawiam sie nad kupnem, na poczatek cos z niszej polki np vitalmaxa tego zielonego, oczywiscie podczas cyklu bede staral sie utrzymac diete
czekam na jakiekolwiek porady, oceny, niestety ale lepszych fotek niemam jakościowo
pozdro
Krzysztof Piekarz